بازی سیاسی با خلیج فارس ، حتماٌ بخوانید !!!

ارسال شده توسط: موسی بصیرت نیا تاریخ انتشار : 3/3/2015 12:00:00 AM 5 دیدگاه
هولایتی | آموزش ویدئویی فارسی
سلام
این سایت ، سایت تخصصی کامپیوتر هست ولی زورم اومد این خبر را منتشر نکنم.!!!

بار ها و بارها دیده و شنیده ایم که لینکی را در وایبر و سایر شبکه های اجتماعی برای کاربران ارسال می کنند مبنی بر اینکه گوگل اسم خلیج فارس را در نقشه به نام خلیج عرب ثبت کرده و اعلام کرده عرب ها و ایرانی ها بیان رای بدن تا مشخص بشه این خلیج مال کیه ؟ خیلی ساده بگم مفت مفت می خوان صاحب بشوند ولی کور خوندند !!!

در مورد خلیج فارس اشتباه نکنید. این یک سیاست هست. خلیج فارس برای ما ایرانی هاست و هیچ کسی نمی تواند حتی ادعایی داشته باشد که خلیج فارس حتی قسمتی از آن برای آن ها باشد. توجه ویژه : عرب ها یا هر کشور دیگر قصد دارند با این بازی ساده ، مفت و بی چون و چرا صاحب شوند و خلیج فارس را با بازی که آن ها راه انداختند به نام خودشان کنند. هیچ دلیلی ندارد که ما در آن سایت ذکر کنیم خلیج فارس برای ماست. در این بازی ساده هر از چند گاهی بازی را از نو شروع می کنند و با اینکه همیشه شکست می خورند انگار نه انگار و دوباره بازی را از نو شروع کرده تا یک بار پیروز شوند. و در این صورت ما با دست خودمان خلیج فارس را به نام آن ها می زنیم. دوستان در این بازی ها شرکت نکنید. این بازی به این شکل هست که من با شما همیشه شرط ببندم و همیشه باخت بدهم و به قولی که داده ام عمل نکنم و این بازی مسخره بار ها و بارها تکرار شود تا یک بار هم که شده به طور شانسی من برنده شوم و در این صورت ادعای برنده بودن در تمامی بازی های قبل کنم و خسارت طلب کنم. ( همان چیزی در ازای باخت دادن باید بدهیم ، این بار خلیج فارس خودمان را)
باز تکرار می کنم این یک بازی سیاسی است که هر دو سر سود به نفع خودشان هست و در این بازی شرکت نکنید. چرا که حتی اگر شرکت کنید و تعداد ما از عرب ها بیشتر باشد، مطمئن باشید دوباره این بازی را از نو شروع می کنند.منبع : hoolity.com

ایرانی نیستی اگر اینو به تمام گروه ها ی لاین و فیس بوک و  ... نفرسیتی

ورود یا عضویت رایگان کمتر از 1 دقیقه عضو شوید تا فایل را دانلود کنید

MDN میگه:
به جهنم مارو که میشناسی ...1000 بار دیگه هم اینکارو بکنن بازم شرکت میکنیم رایمونم بیشتره...خخخخ تا چششون در آد :))
نام:  
درج نظر:  
عین عبارت را در کادر زیر وارد کنید.